2021. ápr. 24. Szombat, 18:32 | EÜ | Mindenki ügye
Címkék: orbán viktor, teraszok
Orbán Viktor ünnepel, végre ihatott egy sört a Népével egy ismeretlen teraszon
Nagyon várhatta már azt a korsó sört Orbán Viktor miniszterelnök, amelyről már egy rádióinterjúban is beszélt. Azt mondta ugyanis, hogy ha megnyitnak a teraszok, végre ő is megihat egyet. Nos, ez megtörtént, a kormányfő el is büszkélkedett vele a Facebook-oldalán. A kommentelők azonban nem igazán örültek a gesztusnak, keményen megszidták Orbán, amiért meg mert inni egy sört.
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!