Skip to main content
2026. augusztus 23., Vasárnap, Bence névnap

2025. jan. 03. Péntek, 14:42 | Csarnó Ákos | Vélemény

Index: az  Egri Termál- és Strandfürdő egy horrortörténet

Cseppet sem hízelgő beszámolót és képeket közölt az index.hu az egri strandról. A cikk szerint minden rémálma valóra válik a gyanútlan fürdőzőnek a létesítményben. Kosz, penész, hideg gyógyvíz, és szabadon lengő himbilimbik. Az intézmény tökéletes példa arra, hogy hogyan ne üzemeltessünk gyógyfürdőt – emelik ki.

termalfurdo eger strand 1

termalfurdo.hu

Kendőzetlen szavak

Az intézmény a szemérmetlen meztelenkedés, a szabadon lengő himbilimbik dicső otthona továbbá a kosz, a rozsda, a penészes falak és az ismeretlen eredetű bűz őshazája. A cikk kiemeli, hogy a szemérmetlen meztelenkedéssel lenne a legkevesebb gond, ha egy nudistastrandon, és nem egy gyógyfürdőben történne. Röviden és tömören: rettenetes higiéniai állapotok uralkodnak a fürdőben a cikk szerint.

"Nem beszélhetünk gyógyfürdőről, csak egy bűntény helyszínéről, merényletről, amit a magyar fürdőkultúra ellen követtek el. Sikerrel."

Önök is ilyen állapotokat találnak az egri füdrőben?

A beszámolót ide kattintva olvashatják a szörnyülködni vágyók.

 

Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!