2019. nov. 30. Szombat, 01:00 | UGYTUDJUK.HU | Mindenki ügye
Egy képen a lehulló kórházi csempe, a nem működő lift és a hiánycikknek számító maszk
Na meg a dokin se az igazi a szájmaszk viselete.
Huszonhetedik nap. Országos Korányi Pulmonológiai Intézet – ezt posztolta ki Orbán Viktor tegnap este egy videóban.
Már a borítófotó is beszédes:
– A bal alsó sarokban a poroltó hanyagul a sarokba döntve.
– A lift nem működik.
– És, amíg Orbán Viktoron egy jelenleg hiánycikknek számító N95-ös szájmaszk van, addig a doktoron egy selejt. (Mondjuk az sem helyesen viselve.)
(Via ugytudjuk.hu)
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!