Skip to main content
2026. június 12., Péntek, Villő névnap

2019. nov. 30. Szombat, 01:00 | EÜ | Eger ügye

Vascső mered ki az egri kerékpárútból, az autókat elzáró rudakat pedig szétdobálják - FOTÓK

Veszélyesnek tartják a városi bringautat.

Olvasónktól kaptuk az alábbi fotókat az Eger belvárosát keresztülszelő kerékpárútról, a Dobó tér környékéről. Az első fotón látszik, hogy nagyjából tíz centiméter széles, csőszerű, vasból készült tárgyat betonoztak bele a bringaút kellős közepébe. Az Egri Ügyek azt gyanítja, hogy valamilyen ismeretlen funkcióval rendelkezhet a tárgy, és nem totál véletlenül hagyták ott. Ám a rendszeresen arra kerépározó olvasónk szerint esténként nagy veszélyt jelenthet, ha valaki egy kicsit nem figyel és középre sodródva nekihajt a csőnek.

A további fotókon az látható, hogy a kerékpárút Markhot kórház mögötti szakaszán az autók felhajtását akadályozó oszlopokat egyszerűen kiszedték a helyéről és a patakmederbe dobták. Valamelyik autósnak bizonyára útban voltak. Viszont nem jó hír, hogy ezáltal bárki bármikor felhajthat a bringaútra, veszélyeztetve az ott kerekezőket.

 

 

 

Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!