2019. nov. 30. Szombat, 01:00 | EÜ | Eger ügye
Rászálltak a közterület-felügyelők a füvön parkolókra a Cseboxban - FOTÓ
Úgy tűnik, vége az engedékenységnek.
Az Egri Ügyek is többször beszámolt róla, hogy sokan egyre gyakrabban választják a füves területeket parkolóhelyül, arra hivatkozva, hogy máshol lehetetlen megállni. Megértjük az ellenkezést, de azért szólunk: az Egerben láttam, hallottam csoport tagja által feltöltött fotó tanúsága szerint a közterület-felügyelők egyáltalán nem megértőek, és rászálltak a füvön parkolókra. A kép a Cseboxban, a Kallómalom utcában készült szerdán reggel. Szóval ideje átgondolnia mindenkinek az álláspontját.
Például a következő kép balján lévő autósnak sem ártana ezentúl vigyáznia. Mi szóltunk.
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!

