Skip to main content
2026. június 12., Péntek, Villő névnap

2019. nov. 30. Szombat, 01:00 | AgriaTv/Egri Ügyek | Eger ügye

Már megint elütöttek egy fiatalt a zebrán Egerben – VIDEÓ

A 15 éves fiú úgy akart átszaladni a zebrán, hogy közben piros jelzést mutatott a lámpa.

Szerdán írtunk róla, hogy elütöttek két lányt a Vörösmarty út és a Rózsa Károly út kereszteződésében. A két 14 éves lányt a gyalogosátkelőhelyen sodorta el az autó. Csütörtök délután a Rákóczi úton, a Töviskés tér környékén sodortak el egy 15 éves fiatalt, aki az AgriaTv.hu információi szerint a piros jelzés ellenére lépett az útra, és egy arra közlekedő autó elsodorta. 

"A fiatal a négysávos út másik oldaláról akart átfutni. Három sávon sikerült is, amikor oldalról nekiszaladt a kocsinak. A sofőr az ütközés után még próbálta elrántani a kormányt: ekkor az útpadkának ütközött és defektet kapott. A fiú a közeli benzinkúthoz sietett, a telefonját akarta tölteni" - írja az AgriaTv.hu, amely egy helyszíni videót is közölt a balesetről.

Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!