Már megint elütöttek egy fiatalt a zebrán Egerben – VIDEÓ
A 15 éves fiú úgy akart átszaladni a zebrán, hogy közben piros jelzést mutatott a lámpa.
Szerdán írtunk róla, hogy elütöttek két lányt a Vörösmarty út és a Rózsa Károly út kereszteződésében. A két 14 éves lányt a gyalogosátkelőhelyen sodorta el az autó. Csütörtök délután a Rákóczi úton, a Töviskés tér környékén sodortak el egy 15 éves fiatalt, aki az AgriaTv.hu információi szerint a piros jelzés ellenére lépett az útra, és egy arra közlekedő autó elsodorta.
"A fiatal a négysávos út másik oldaláról akart átfutni. Három sávon sikerült is, amikor oldalról nekiszaladt a kocsinak. A sofőr az ütközés után még próbálta elrántani a kormányt: ekkor az útpadkának ütközött és defektet kapott. A fiú a közeli benzinkúthoz sietett, a telefonját akarta tölteni" - írja az AgriaTv.hu, amely egy helyszíni videót is közölt a balesetről.
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!