Koronavírus – Otthoni munkára kéri Mirkóczki az egrieket, legalább is azokat, akiknek van lehetősége

A Polgármesteri Hivatalban hétfőtől home office lesz a többségnek.
Mirkóczki Ádám egri polgármester az alábbi közleményt küldte szerkesztőségünkbe a koronavírus-helyzet okán:
"Tisztelt egriek!
Arra kérjük Önöket, hogy akinek lehetősége van arra, hogy munkáját otthonról végezze, az kérvényezze ennek lehetőségét munkáltatójánál.
A Polgármesteri Hivatal irodáinak ügyfélfogadása korlátozott módon, de működi fog. Kérjük, Hivatalunkat csak akkor keressék fel személyesen, ha ügyük nem tűr halasztást.
A Polgármesteri Hivatal minden dolgozójának, akiknek ezen feltételeit biztosítani tudjuk, azok hétfőtől otthoni munkarendben dolgoznak.
Mivel hétfőtől zárva lesznek a bölcsődék, óvodák és iskolák, vizsgáljuk annak a lehetőségét, hogy azon szülők számára, akik az egészségügyben vagy más közszolgálatban dolgoznak, hol, hogyan és milyen feltételekkel tudjuk biztosítani gyermekeik felügyeletét szükség esetén. Erről a későbbiekben részletes tájékoztatást adunk.
Nyomatékosan kérjük a lakosságot, hogy kiemelten figyeljenek a higiéniára, legyen mindenki figyelmes saját családjára, fordítson nagyobb figyelmet idős hozzátartozóira.
Továbbra sincs információnk egri megbetegedésről, éppen ezért mindent megteszünk a lehetséges kockázatok csökkentése érdekében, amihez tisztelettel kérjük a lakosság együttműködését."
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!