Skip to main content
2026. június 16., Kedd, Jusztin névnap

2019. nov. 30. Szombat, 01:00 | EÜ | Eger ügye

Ennyi volt, elvitték a Dobó térről a város karácsonyfáját – Fotó

Már csak a fabódék hirdetik a karácsonyi hangulatot a Dobó téren.

Kivágták és elvitték a város második karácsonyfáját a Dobó térről. Azért a második, mert meg kell emlékeznünk arról a szegény fáról is, amelyet ugyan felállítottak a főtéren, de másnap eldöntötte a szél, illetve a nem túl szakszerű kihelyezés. Vámossy Béla egri fotós elkapta a már amúgyis halódó fa utolsó álló darabját a Dobó téren:

A Dobó téri webkamera képén pedig már csak hűlt helye látható a fának. Szép volt ez az egri advent.

Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!