2021. júl. 23. Péntek, 17:03 | Barna Benedek | Eger ügye
Immár teaházban üldögélve is élvezhetjük a forró italokat Egerben
A belvárosban nyílt a teázó.
Spiritea néven új teaház nyílt július közepén Egerben – számolt be az Egri Napok Blog.
A rengeteg kávézó mellett tehát most már teázóban is szürcsölhetünk forró italokat, méghozzá a beávárosban, egészen pontosan a Céhmesterek udvarában.
Az új teaházzal kapcsolatos információk megtalálhatóak a Facebook-oldalukon, ahol egyébként be is kukkanthatunk hozzájuk a napokban megosztott sok fotó révén. Az egyik posztjukból pedig az is kiderül, hogy szívesen látják a négylábúakat.
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!