Skip to main content
2026. június 16., Kedd, Jusztin névnap

2021. május 06. Csütörtök, 16:26 | Barna Benedek | Eger ügye

Első adag kínai vakcina pipa: nincs megállás az egri oltóponton (FOTÓK)

Mostanra már 110 ezer körül járhat a megyében beoltottak száma.

Zajlik az oltás az egri Markhot Ferenc Kórház rendelőintézetében kialakított oltóponton: az MTI csütörtökön Komka Péter fotós képriportjával számolt be arról, hogy a kínai Sinopharm koronavírus elleni vakcina első adagját kapták meg a regisztráltak az intézményben.

Pontos adatot nem tudunk arról, hogy jelenleg hol tarthat az átoltottság szűkebb hazánkban, de mostanra nagyjából 110.000 körül lehetnek azok, akik legalább egy dózist kaptak, múlt pénteken ugyanis Nyitrai Zsolt azt mondta, hogy ennek a hétnek a közepére érhetjük el ezt a számot.

D_KOM20210506003

D_KOM20210506001

D_KOM20210506007

D_KOM20210506008

Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!