2021. május 06. Csütörtök, 16:26 | Barna Benedek | Eger ügye
Első adag kínai vakcina pipa: nincs megállás az egri oltóponton (FOTÓK)
Mostanra már 110 ezer körül járhat a megyében beoltottak száma.
Zajlik az oltás az egri Markhot Ferenc Kórház rendelőintézetében kialakított oltóponton: az MTI csütörtökön Komka Péter fotós képriportjával számolt be arról, hogy a kínai Sinopharm koronavírus elleni vakcina első adagját kapták meg a regisztráltak az intézményben.
Pontos adatot nem tudunk arról, hogy jelenleg hol tarthat az átoltottság szűkebb hazánkban, de mostanra nagyjából 110.000 körül lehetnek azok, akik legalább egy dózist kaptak, múlt pénteken ugyanis Nyitrai Zsolt azt mondta, hogy ennek a hétnek a közepére érhetjük el ezt a számot.




Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!