Buszmegállóba rakták Egerben a lomtalanításhoz használt konténert - FOTÓ
Furcsa megoldást választott a városi hulladékkezelő.
Az Egerben láttam, hallottam csoport egyik tagjától kaptuk az alábbi fotót, amely a készítője szerint a múlt hét közepén készült. A fotón az látható, hogy az egri Olasz úton lényegében a buszmegállóba sikerült elhelyezni a városi hulladékkezelőnek a lomtalanításhoz használt hatalmas konténert. A beküldő szerint a konténert először a közelben lévő lakóház előtti zöld területre, közvetlenül az ablakok alá helyezték. Ezután valószínűleg a lakók nyomására arrébb rakták, ezúttal viszont a buszmegállóba. A konténert május 13-án hétfőn elszállították.
A képen látható a járda sérülése, amelyet a beküldő szerint a konténer okozott. Erről azonban levélben megkérdeztük az Egri Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.-t, válaszaikat ebben a cikkben közölni fogjuk.
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!
