Koronavírus – Az egri egyetem őszre halasztott egy áprilisra tervezett programot
A fertőzés miatt nem tartják meg tavasszal a Nemzetközi Hetet.
Nagy sajnálattal tudatjuk, hogy el kell halasztanunk a következő Nemzetközi Hetünket – olvashatjuk az Eszterházy Károly Egyetem honlapjának angol felületén közölt bejegyzésben.
Ezt a döntést azzal indokolják, hogy tisztában vannak azzal, hogy Európában a koronavírus miatt problémás az utazás, és nem akarják kellemetlen helyzetbe hozni a vendégeket.
Az eredeti tervek szerint április 6-10 között tartotta volna meg az egyetem a rendezvényt, amelyen az angol nyelv tanításának és tanulásának aktuális kérdéseivel kívánnak foglalkozni. Mint írják, azt remélik, hogy őszre változnak a körülmények, ezért szeptember 14-18-ra tűzték ki az új dátumot.
A koronavírusra hivatkozva Egerben is lefújják a március 15-i ünnepséget
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!