Skip to main content
2026. augusztus 21., Péntek, Hajna, Sámuel névnap

2019. nov. 30. Szombat, 01:00 | EÜ | Riasztó

Sűrű napja volt tegnap a rendőröknek megyénkben: hét balesethez vonultak ki, kilenc embert fogtak el

Több körözött személyre is lecsaptak kedden.

Az elmúlt 24 órában a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába öt anyagi káros és két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés – írja a police.hu.

Az egyik balesetről mi is beszámoltunk: Eger határában két személyautó karambolozott, ami miatt az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták a mentési munkálatok idejére.

A rendőrségi közlemény szerint a szolgálatot ellátó állomány összesen kilenc személyt fogott el, közülük hat főt az ellenük érvényben lévő körözés alapján, két személyt bűncselekmény elkövetése miatt, továbbá egy személyt ittas vezetés miatt állítottak elő.

Két autó karambolozott Egerben, Noszvaj felé - FOTÓ

(Indexkép: police.hu)

Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!