2025. aug. 28. Csütörtök, 10:28 | Csarnó Ákos | Riasztó
Címkék: rendőrség, autófeltörés
Őrizetben az augusztusi egri autófeltörés-sorozat elkövetője
A rendelkezésre álló adatok szerint egy 30 éves férfi augusztusban több autót is feltört Egerben, majd műszaki cikkeket és pénzt vitt el belőlük. Minden esetben megpróbálta a járművek akkumulátorát is ellopni, volt, amikor sikerült is.
A rendőrök összehangolt intézkedéseinek köszönhetően a mezőszemerei lakost augusztus 25-én fogták el Egerben, majd előállították a rendőrkapitányságra.
A nyomozók lopás bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását.
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!