Skip to main content
2026. augusztus 23., Vasárnap, Bence névnap

2019. nov. 30. Szombat, 01:00 | EÜ | Riasztó

Késsel szúrta meg társát egy ott fekvő beteg az egri Markhot Ferenc Kórházban

Szerdán történt az eset.

Az Egri Járásbíróság nyomozási bírája az elsőfokú bíróságnak a tárgyalás előkészítése során hozott határozatáig, de legfeljebb egy hónapi időtartamra elrendelte annak a gyanúsítottnak a letartóztatását, aki 2019. április 24-én egy késsel megszúrta betegtársát a kórházban - közölte az Egri Törvényszék. Az Egri Ügyek úgy értesült, az eset az egri Markhot Ferenc Kórházban történt.


Az ügyben a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt folytat nyomozást. A bíróság a megalapozott gyanú fennállását megállapította és a legsúlyosabb, személyi szabadság elvonásával járó bírói engedélyes kényszerintézkedés elrendelését indokoltnak látta.


A végzés indokolása szerint a gyanúsított esetében fennáll a bűnismétlés veszélye. A döntés nem jogerős, a gyanúsított védője nem volt jelen az ülésen.

Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!