Elgázolt valakit a vonat Selypen a vasútállomáson
Szombat este történt a baleset a Heves megyei településen.
A Somoskőújfaluból szombaton, 20:17-kor Hatvanba elindult (5821-es számú) vonat a selypi állomásnál elgázolt egy személyt - írta Facebook-oldalán a Mávinform. A helyszínelés végéig, késő éjszakáig csak egy vágányon szünetelt a forgalom, de a gázolásban érintett vonat nem folytatta útját a helyszínelés végéig. Emiatt a vasúttársaság pótlóbuszt rendelt az utasok elszállítása érdekében.
Éjjel háromnegyed tizenkettőre befejezték a helyszínelést, így ismét mindegyik vágányt használhatják a vonatok. A menetrend szerinti közlekedés helyreáll az éjszaka.
Kiderült, hogyan változik a vonatok és a buszok menetrendje a kijárási tilalom miatt
Jogosan merülhetett fel, hogy lesznek-e a különleges jogrend miatt változások. "A közösségi közlekedés fenntartása kiemelten fontos a mindennapi élet, a gazdaság működtetése érdekében, a MÁV-csoport ezért továbbra is biztosítja a folyamatos és biztonságos személyszállítást.
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!