A földön húzta az utcán sétáló nénit a kegyetlen táskarabló Gyöngyösön – Elképesztő VIDEÓ
A néni védekezett volna, de nem volt esélye Sz. Alex ellen.
A Gyöngyösi Rendőrkapitányság nyomozást indított ismeretlen tettes ellen, aki július 29-én 8 óra 35 perckor a gyöngyösi Jeruzsálem utcában letépte egy járdán sétáló néni válláról a táskáját, miközben fellökte őt. Elvette táskáját és esernyőjét, majd az értékszerzést követően elmenekült a helyszínről. A 84 éves asszony az elsődleges orvosi megállapítások szerint könnyű sérülést szenvedett.
A nyomozók rövid idő alatt azonosították a feltételezett elkövetőt, majd ellene elfogatóparancsot adtak ki.
Sz. Alex 20 éves salgótarjáni lakost a bűncselekményt követő második napon Budapest XI. kerületében elfogták a rendőrök és előállították a Gyöngyösi Rendőrkapitányságra.
A férfit kifosztás bűntett elkövetésének gyanúja miatt hallgatták ki, melyen részletes beismerő vallomást tett. A nyomozó hatóság a gyanúsítottat őrizetbe vette, továbbá előterjesztést tett letartóztatásának indítványozására.
Az eljárás további szakaszában azt is vizsgálják, hogy súlyosabb minősítésű bűncselekményt megvalósított-e a gyanúsított.
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!