2019. nov. 30. Szombat, 01:00 | EÜ | Mindenki ügye
Megvertek egy ellenzéki parlamenti képviselőt a közmédia székházában, mentőt küldtek érte - ÉLŐ!
A rendőrök némán állnak, miközben az épületben a biztonságiak bántalmaztak egy politikust.
Az Egri Ügyek is beszámolt róla, hogy az ellenzéki pártok képviselői, élve törvény adta jogaikkal, bementek a közmédia székházába Budapesten a Kunigunda utcában. Ott azonban az MTVA biztonsági őrei többükkel szemben erőszakkal léptek fel. Varju László DK-s képviselőt az elmondása szerint leteperték, amelynek során megsérült.
Az alábbi élő videót Tordai Bence, a Párbeszéd képviselője készíti. A rendőrök felszólították a képviselőket a székház elhagyására.
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!