Skip to main content
2026. június 06., Szombat, Cintia, Norbert névnap

2021. febr. 11. Csütörtök, 11:42 | EÜ | Mindenki ügye

Harmadik hullám vagy ez még a második? Országosan tovább nőtt a napi fertőzöttek száma

Heves megyében viszont kicsit jobb a helyzet.

1 862 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 381 875 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Ez  jelentős emelkedés az előző napi adatokhoz képest. Heves megyében pedig 40 új fertőzöttet regisztráltak, ami viszont némi csökkenést jelent a napi új fertőzöttek számában.

2021-02-11-

Elhunyt 97 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 13 444 főre emelkedett. A gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 287 134 fő, az aktív fertőzöttek száma 81 297 főre csökkent. 3799 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 299-en vannak lélegeztetőgépen. Eddig 294 624 fő kapott oltást, közülük 117 368 fő már a második oltását is megkapta.

Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!