2021. dec. 28. Kedd, 19:23 | Farkas Bazsi/ugytudjuk.hu | Mindenki ügye
Fluor Tomi veszi át Szellő István helyét az RTL Híradóban
Hamarosan új szerepben tűnik fel a Wellhello frontembere.
Erre pedig már csak napokat kell várni, mivel december 31-én, a szilveszteri adásban tűnik majd fel Fluor, a társa pedig Ráskó Eszter lesz. Mindez Fluor Facebook-posztjából derült ki.
A zenész egyébként egy a poszthoz érkezett kommentre reagálva azt írta:
Gazdag ember Marsi Anikója.
(Via ugytudjuk.hu)
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!