Skip to main content
2026. június 18., Csütörtök, Arnold, Levente névnap

2021. márc. 02. Kedd, 19:27 | EÜ | Környék ügye

Nem látogatható a Bél-kői kilátó, miután valaki ott vezethette le a feszültséget (FOTÓ)

Veszélyessé vált a kilátóhely.

Tisztelt Erdőlátogatók, kedves Vendégeink! Sajnálattal értesítjük önöket, hogy a Bél-kői tanösvény tetején lévő kilátópontunk (feltehetően rongálás miatt) balesetveszélyessé vált és emiatt bizonytalan ideig nem látogatható

– adta hírül kedden a Bükki Nemzeti Park Igazgatósága.

Hozzátették: a látogatási korlátozás feloldásának időpontjáról a honlapjukon és Facebook-oldalukon is tájékozódhatnak az érdeklődők, akiktől türelet kértek.

A megrongált kilátóról az alábbi fotót közölték:

belko-kilato-bnpi

Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!