2019. nov. 30. Szombat, 01:00 | EÜ | Riasztó
Kigyulladt egy lakás az egri Malomárok utcában
Egy négyemeletesben keletkezett a tűz.
A megyei katasztrófavédelem közölte nem sokkal csütörtök fél hat után, hogy kigyulladt egy négyemeletes társasház egyik lakása csütörtök délután az egri Malomárok utcában.
A tűzhöz az egri és a mezőkövesdi hivatásos tűzoltók, valamint a füzesabonyi katasztrófavédelmi őrs hivatásos tűzoltói érkeztek ki, akik egy vízsugárral oltották el a lángokat, majd megkezdték a tűzzel érintett lakás átszellőztetését és az épület átvizsgálását.
A Heol.hu arról ír, hogy a tűzoltók két embert létrával hoztak le az emeleti erkélyről, további két embert pedig a lépcsőházon keresztül mentettek ki az épületből.
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!