Skip to main content
2026. június 27., Szombat, László névnap

2019. nov. 30. Szombat, 01:00 | EÜ | Riasztó

Baleset Egerbaktánál: az egyik sofőrnél jelzett a szonda – FOTÓ

Két autó ütközött a 24-es úton, sérült is van.

A megyei katasztrófavédelem tájékoztatása szerint összeütközött két gépkocsi szombat kora délután a 24-es főút Egerbakta és Sirok közötti szakaszán. A balesethez Egerből érkeztek ki a hivatásos tűzoltók, akik áramtalanították a járműveket és megkezdték a műszaki mentést.

A munkálatok idejére a főút érintett szakaszát teljes szélességében lezárták. Elsődleges információk szerint a balesetben egy ember megsérült, ezért őt a mentők ellátják.

Az Agria TV Facebook-oldalán képet is közöltek a baleset utáni állapotokról, a portál információi szerint az egyik sofőrnél jelzett az alkoholszonda.

Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!