Mirkóczki Ádám: Kérjük ne kezdjenek privát szervezésbe!
A polgármester ma délelőtti közleménye szerint csak hatóságilag szervezett és irányított módon fognak tudni segíteni.
Tisztelettel értesítünk minden jószándékú egri lakost, hogy a munkásszállóba tervezett kárpátaljai menekültek elszállásolása KIZÁRÓLAG A BELÜGYMINISZTÉRIUM KOORDINÁLÁSA MELLETT, A HATÓSÁGOK BEVONÁSÁVAL, VELÜK EGYÜTTMŰKÖDVE TÖRTÉNIK!
– fogalmaz Mirkóczki Ádám egy vasárnapi közleményben.
Eger városa mindent meg fog tenni azért, hogy segítsen a bajba jutottakon, de csak hatóságilag szervezett módon, ezért arra kéri a polgármester az egrieket, hogy ha van tudomásuk bajba jutott családról, személyről akkor azt a
(Via Egerinfo)
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!