Skip to main content
2026. június 11., Csütörtök, Barnabás névnap

2019. nov. 30. Szombat, 01:00 | Egri Ügyek | Eger ügye

Mik ezek az ocsmány reklámtáblák az egri belvárosban?

A városképnek nagyon nem tesznek jót azok a reklámtáblák, amelyek Eger több frekventált pontján is láthatók. Ha nem akarunk udvariasak lenni, akkor egyszerűen csak úgy fogalmaznánk: baromi rondák.

Még marketingszempontból sem nagyon védhető azok a reklámtáblák, amelyek a belváros frekventált pontjain tűnnek fel. Nem valószinű, hogy az ezeken elhelyezett plakátok hagynának mély nyomot a járókelőkben. Vagy ha igen, elsősorban nem az ott kínált szolgáltatások miatt. Hogy miért? Mutatjuk:

Vagy akad, aki szerint jó, hogy ezek kint vannak?

A fotókat olvasónktól kaptuk, illetve az Egerben láttam, hallottam Facebook-csoportban találtuk.

Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!