Skip to main content
2026. június 16., Kedd, Jusztin névnap

2019. nov. 30. Szombat, 01:00 | EÜ | Eger ügye

Megszépül az egri kórház pszichiátriai részlege: közel hetven helyiséget festenek újra – VIDEÓ

Húszmillió forint jutott a felújításra.

Kiürültek a Markhot Ferenc Kórház pszichiátriai osztályának szobái, ugyanis a napokban megkezdődnek a festési munkálatok – számolt be a TV Eger. A követlező hetekben a részleg 9000 négyzetméterén közel 70 helyiség szépülhet meg húszmillió forintos uniós pályázati forrásból.

Dr. Kovács Rezső, a pszichiátriai osztály osztályvezető főorvosa a tévének nyilatkozva elmondta, hogy az ország többi pszichiátriai osztályához képest az egri nagyon jól néz ki, ezért – bár lenne még igényük másra is – az Állami Egészségügyi Ellátó Központtal abban állapodtak meg, hogy új festést kapnak a részleg helyiségei.

További részletek a TV Eger riportjában:

Egyágyas szobák, állítható ágy, külön fürdőszoba: európai színvonal költözött az egri szülészetre

Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!