2019. nov. 30. Szombat, 01:00 | EÜ | Eger ügye
Kinthagyta gyermekét Egerben a trafik előtt a felelőtlen anyuka, mutatjuk FOTÓN
Rémisztően gyakori eset.
Döbbenetes fotót osztott meg az Egerben láttam, hallottam Facebook-csoport egyik tagja: az esti, sötétedés utáni órákban egy anya egyszerűen kinthagyta a babakocsit, benne a gyermekét az ajtó előtt egy Nemzeti Dohányboltnál Egerben.
Bár a trafikokba természetesen nem lehetett 18 év alatti hozzátartozót bevinni, a bejegyzés írója szerint az anyuka nem sietett, bent nyugodtan beszélgetett az eladóval, miközben a vásárlók ki-be jártak az üzletbe.
Ha Ön is ilyen esetet lát, kérjük, figyelmeztesse az anyát arra a helyszínen, hogy kiskorú gyermeke veszélyeztetésével bűncselekményt követ el. Ez talán hatásos érv.
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!
