2022. júl. 14. Csütörtök, 09:43 | Székely Zoárd | Eger ügye
Figyelem, csütörtökön késésre számíthat, aki Egerből Budapestre akar vonatozni!
Szerencsére - előreláthatólag - csak egy járat fog késni.
Csütörtök délelőtt az Egerből a Keleti pályaudvarra 8:07-kor induló Agria InterRégió vonat (IR547) Hatvantól a 9:15-kor induló S780-as vonat (33522) menetrendje szerint közlekedik Aszódig, ezért a Keleti pályaudvarra 15-20 perces késéssel érkezik.
Az InterRégió vonatról Aszódon csatlakozást biztosítanak a Balassagyarmat felé induló S780-as vonathoz – közölte a Mávinform.
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!