Ez ám a tűzoltós esküvő!
Hegyi Ádám egri tűzoltó egy tűzoltólétrán felmászva kérte meg párja kezét, esküvőjük pedig hasonlóan különlegesre sikeredett.
Hegyi Ádám tűzoltó őrmester, egri tűzoltó tavaly szeptember 15-én kérte meg párja, Fülöp Eszter kezét. A lánykérés sem volt hétköznapi, hiszen a férfi tűzoltólétrán mászott fel a lány ablakába, hogy feltegye neki a nagy kérdést. Múlt szombaton aztán egy száguldozó tűzoltóautó jelezte Egerben a nagy napot, amikor is a pár igazi tűzoltó esküvő keretein belül fogadott egymásnak örök hűséget.
![]() |
|
| Fotó: Molnár Béla |
A polgári szertartás az egri Szent István Hotel kápolnájában volt, ezután a feldíszített tűzoltóautó vitte a szerelmeseket a Dobó István térre, ahol a Minorita templomban mondták ki a boldogító igent. A mennyasszonynak és a vőlegénynek a tűzoltó kollégák díszsorfallal tisztelegtek.
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!
