Skip to main content
2026. augusztus 20., Csütörtök, István névnap

2019. nov. 30. Szombat, 01:00 | EÜ | Eger ügye

Egri lány is van a Miss Balaton döntős szépségei között, de nézegessen még gyönyörű lányokat! FOTÓK

Lőrincz Anna képviseli városunkat a versenyen.

Még pár nap és kiderül, ki lesz 2019-ben a Miss Balaton királynője. A 12 döntős szépség - köztük az egri Lőrincz Anna - már gőzerővel készül az augusztus 17-i fináléra, ám még mielőtt a zsűrinek is megmutatnák magukat, most egy gyönyörű fotósorozatban mutatkoznak be a nagyközönség előtt.

A Miss Balaton 2019 döntőbe jutott 12 versenyzője a Zala Springs Golf Resort festői környezetében állt modellt Ajkai Dávid kamerája előtt. Az már biztos, a zsűrinek nem lesz könnyű dolga, amikor a lányok közül kiválasztják a királynőt és az udvarhölgyeket.

A döntős szépségek a véghajrában már minden pillanatot megragadnak, hogy maximálisan felkészüljenek a nagy napra, de természetesen ezúttal is velük tartanak mentoraik és tanácsadóik. Többek között Horváth Éva és Lipcsei Betta is ott lesz a finálét megelőző egyhetes felkészítő táborban, hogy a segítsenek a versenyzőknek legjobb formájukat hozni a közelgő döntőn.

Elsőként lássuk Eger szépét, Lőrincz Annát!

És most következzen a többi induló szépség!

Balogh Eleni

 

Kármán Dalma

 

Kővágó Dóra

 

Kulin Brigitta

 

Lakatos Annabella

 

Mészáros Petra

 

Molnár-Kovács Kata

 

Németh Mónika

 

Parragh Dóra

 

Pető Laura

 

Sipos Dorottya

 

  

Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!