Eger parkolási Nobel-díjára jelölnénk egy sofőrt, mert ilyet tényleg ritkán látni - FOTÓ
A Cseboxban történt a világbajnok megoldás.
Egy újabb csodálatos, már-már művészi parkolás látható az Egerben láttam, hallottam csoport egyik tagjának fotóin, amelyeket a Cseboxban, a Cifrakapunál sikerült elkészítenie.
Első látásra azt mondanánk, a sofőr biztos beugrott gyógyszerért (bár lehet, a patika már zárva volt) vagy gyermekeket akart menteni az égő házból, ezért tette le a vasat szinte az út közepén, de a fotó beküldője szerint szó sem volt várakozásról, a kocsi nagyon sokáig ott maradt a kis helyén. Eközben az érkező autósok csak úgy fértek el mellette, hogy félig a járdára hajtottak.
Szóval a fűre parkolás után íme egy újabb, úttörő megoldás a vészes parkolóhely-hiányra. Ez bizony Nobelt ér!
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!

