pro sanitate-díj
Állami kitüntetést kapott az egri Markhot Ferenc Kórház reumatológusa
Pro Sanitate-díjat vehetett át Dr. Nagy Katalin főorvosnő, a Markhot Ferenc Kórház reumatológusa, balneológusa. A főorvosnőt a kórházban végzett munkája, oktató és tudományos tevékenysége alapjá...