Skip to main content
2025. március 16., Vasárnap, Henrietta névnap

2025. febr. 17. Hétfő, 07:55 | Csarnó Ákos | Mindenki ügye
Címkék: időjárás

Zord reggelek, naposabb folytatás

Hétfőn már túlnyomóan napos időre számíthatunk, csak északon, északnyugaton zavarhatják időnként felhők a napsütést. Csapadék nem várható. Az ország keleti, délkeleti felén többfelé élénk lesz az északi-északkeleti szél. Hajnalban -15, -3, napközben -1, +4 fokot mérhetünk. Kora reggel a fagyzugos északi völgyekben lesz a leghidegebb.

Kedden alapvetően száraz időre készülhetünk, a középső és dunántúli tájak felett lehet több felhő, de hosszabb-rövidebb időre mindenhol kisüt a nap. Fagyos lesz a reggel, -5 és -15 fok közötti értékekre készülhetünk, de az északi-északkeleti határnál még ennél is hidegebb lehet. Napközben 1-5 fok várható.

Szerdán alig lesz felhő fölöttünk, csaknem mindenhol zavartalan napsütésnek örvendhetünk. A szél kevés helyen támadhat fel. A reggel nagyon hideg lesz, a fagyzugokban -15 fok alá csökkenhet a hőmérséklet. Napközben 2-6 fokra készülhetünk.

idokep.hu