Skip to main content
2026. március 05., Csütörtök, Adorján, Adrián névnap

2025. jún. 30. Hétfő, 07:16 | Csarnó Ákos | Mindenki ügye
Címkék: időjárás

Marad a szél és a kánikula, egy-egy zápor lehet

Hétfőn is napsütésé lesz a főszerep. Kora délután helyenként megnövekszik a gomolyfelhőzet és egy-egy zápor előfordulhat. Több helyen élénk marad az északias szél. Kora reggel 17, délután 30 fok körül alakul a hőmérséklet. Az UV-sugárzás 11 és 16 óra között nagyon erős, illetve extrém erős fokozatot érhet el.

Kedden szinte zavartalan lesz a napsütés, csapadék sehol sem várható. Az északi, északkeleti szelet a Tiszántúlon kísérhetik élénk, néhol erős lökések. Kora reggel 10-18 fokig csökken a hőmérséklet. Délután 27-34 fokra számíthatunk.

Szerdán derült, felhőmentes lesz felettünk az ég. A keleties szél helyenként még megélénkül. Kora reggel 10-18, délután 30-36 fok között alakul a hőmérséklet.

idokep.hu

Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!