2022. dec. 04. Vasárnap, 09:39 | Csarnó Ákos | Mindenki ügye
Címkék: karácsonyfa, novák katalin
Karácsonyfadíszeket vár Novák Katalin az elnöki fára
Novák Katalin a közösségi oldalán tette közzé felhívását.
– Elérkeztünk advent második vasárnapjához, ebben az időszakban nemcsak szívünkben készülünk az ünnepekre, hanem otthonunkat is díszbe öltöztetjük. Így tesz a Sándor-palota is, mely története során először várja határon innen és túlról érkező karácsonyi díszeket – olvasható az államfő felhívásában.
December 13-ig várja a Sándor-palota személyesen vagy postai úton azokat a díszeket, melyek a Szent György téren felállítandó karácsonyfát díszíthetik.
indexkép: Getty Images
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!