2022. okt. 25. Kedd, 11:38 | Csarno Ákos | Eger ügye
Címkék: pedagógusok
Zengett a "Mi vagyunk a grund" a Dobó téren, Egerben - VIDEÓ
Tiltakozó akciót szerveztek az egri Dobó térre vasárnap este 6 órára. Az eseményen pedagógusok és diákok is felszólaltak, a kiállást a "Mi vagyunk a grund" eléneklésével zárták.
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!