Új egri bajnoka van a tahó parkolásnak – FOTÓK
Roncsautóval foglalta el a fizetős parkolóhelyet az intelligens sofőr.
Rendszeresen kapunk fotókat – finoman fogalmazva is – furcsa parkolásokról, legutóbb az OBI-nál a mozgássérülteknek fenntartott parkolóhelyeken sorakozó luxusautókat mutathattuk be.
Most szomorúan jelentjük, új bajnoka van a tahó pakolásnak városunkban. Bár az autó sofőrje mindössze csak egy fizetős parkolóhelyet foglalt el a Csákány utcában, de azt valószínűleg önkényesen hetekre, hónapokra, netán évekre(?) einstandolta.

Mutatjuk a friss, mai képeket. Bár a roncs gumijai még nincsenek leeresztve és a rendszáma is megvan, azért a szélvédőre lerakódott falevelek tanúsítják, nem kis időre vette igénybe a helyet a sofőr.

Ha Ön is lát hasonló szabálytalan parkolást, bátran küldjön róla fotót, írjunk nekünk:
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!