Eger ügye

#eger se

U19: Siker a BVB Akadémia otthonában

Csarnó Ákos - ESE 2024.09.19. 12:05

Az Eger SE U19-es korosztályú csapata Budapesten járt, ahol az Országos bajnokságban a BVB Akadémia együttesénél lépett pályára - adta közra az Eger SE a honlapján.

A csapat végig kézben tartotta a mérkőzést, remekül oldották meg a védekezést és támadásban is jó teljesítményt nyújtottak. Az első félidő lefújása előtt megszerezték a vezetést, amit a második játékrészben növelni tudtak.

Dorkó Patrik kiállítása miatt, az utolsó huszonöt percben emberhátrányban játszottak, azonban ez nem befolyásolta a játék képét, továbbra is az ESE akarata érvényesült. Bár a hazaiak a hosszabbításban szépíteni tudtak, így is megérdemelten hozták el a három pontot.

Mindkét gólt Hegyi Zalán szerezte.

Pápai Zoltán vezetőedző értékelése:

Nagyon szuper volt és elsősorban itt nemcsak az eredményre gondolok, hanem arra, hogy a lefújás után a pályán és az öltözőben is újra láttam a srácokat örülni a sikernek! Az egész heti edzésmunkán láttam a fiúkon a pozitív hozzáállást, a plusz motivációt azt a koncentrációt amit a mai mérkőzésre át is tudtak vinni. Végig mi irányitottunk,védekezésünk nagyon rendben volt még emberhátrányban is,támadásban rengeteg helyzetet tudtunk kialakitani amiből két gyönyörű találatot tudtunk elérni. Teljesen megérdemelten hoztuk el a három pontot. Gratulálok az egész csapatnak!

A csapat a következő fordulóban 2024. szeptember 21-én 12:00 órától, a három győzelemmel rajtoló Fehérvár csapatát látja vendégül.

indexkép: egerse.com

Csatlakozzon Eger legnagyobb online közösségéhez, legyen tagja tematikus Facebook-csoportjainknak is! Találkozzunk az Egri ügyek csoportban is, már csak egy kattintás!
Van egy jó sztorija, témajavaslata, de félti a névtelenségét?
Küldje el biztonságos csatornánkon, így garantáltan inkognitóban marad!