Motoros közlekedésbiztonsági nyílt nap lesz Egerben
Szombaton a motorosoké lesz a terep a Heves Megyei Kormányhivatal egri rutinpályáján, ahová közlekedésbiztonsági napot szervez a rendőrség.
A motoros balesetek visszaszorítása és vezetéstechnikai tudásuk bővítése céljából a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság - Megyei Baleset-megelőzési Bizottsága közlekedésbiztonsági napot szervez május 21-én 9 és 17 óra között a Heves Megyei Kormányhivatal egri rutinpályáján.
Az érdeklődők rendőrmotoros vezetéstechnikai bemutatót és motoros felszereléseket is láthatnak, vezetéstechnikai képzésen vehetnek részt Vukovics Mihály motoros vezetéstechnikai instruktor közreműködésével, továbbá kipróbálhatják a Megyei Baleset-megelőzési Bizottság ittasságot színlelő szemüvegeit és a biztonsági öv szimulátorát. A nyílt napra látogatók továbbá felfrissíthetik elméleti és gyakorlati tudásukat a különféle feladatlapok kitöltésével és az elsősegély-nyújtási gyakorlatok elvégzésével.
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!