2025. júl. 22. Kedd, 08:06 | Csarnó Ákos | Eger ügye
Címkék: felnémet, forgalmi rend
Ismét változik a forgalmi rend Felnémeten
A Heves Megyei Vízmű Zrt. befejezte az Eger-Felnémet, Egri út páros odalán lévő ivóvízhálózat rekonstrukciót, megtörtént az útburkolat helyreállítása, az itt lévő buszmegálló hamarosan megnyitásra kerül.
A felújítás következő ütemében megváltozott a terület forgalmi rendje, a Tárkányi úti kereszteződéstől déli irányba a gyalogátkelőhelyig. Az itt lévő buszmegálló ideiglenesen megszűnik, áthelyezésre kerül az Egri út 31/A szám elé.
A munkavégzés során nyomáscsökkenés, időszakos vízhiány fordulhat elő.
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!