2019. nov. 30. Szombat, 01:00 | Egri Ügyek | Eger ügye
Gyalogost gázolt egy személyvonat Egerben
Halálra gázolt egy embert a főváros irányába tartó személyvonat a Budapest-Eger pályaszakaszon Egerben, a Kőlyuk útnál - közölte a katasztrófavédelem szombaton.
A tájékoztatás szerint az utasok közül senki nem sérült meg.
A vasúti közlekedés a főváros felé leállt, az utasokért mentesítő járat érkezik egy másik pályán.
borítókép (illusztráció): Csősz Krisztián
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!