#egerplusz #eger #sport #egri városi sportiskola #judo

Nyolc érmet szereztek Eger ifjú judósai a Budaörs Kupán

agriasport.hu 2022.03.15. 14:38

Előkelő helyen végzett az egri sportiskola csapata.

Kiemelkedően szerepeltek az Egri Városi Sportiskola versenyzői a 11. Budaörs Kupa nemzetközi utánpótlás versenyen. A magyar sportolók mellett horvát, román, szlovák, szerbiai és montenegrói judósok léptek tatamira. Összesen 47 klub 328 versenyzett a helyezésekért. A Budaörsi Sportcsarnokban Serdülő, Diák A, Diák B, Diák C-korosztályban hirdettek eredményt.

A csapatok pontversenyét az UTE nyerte a Kaposvár, a Cegléd és a Szatmárnémeti előtt.

Az Egri Városi Sportiskola 4 arany, 2 ezüst, 2 bronzéremmel az előkelő 5. helyen végzett.

Aranyérmesként térhetett haza a serdülőknél Czinege Dávid, a Diák B korosztályban Jankó Boldizsár Marcell és Kiss Csongor, a Diák C kategóriában Lévai Gergő.

Fejér Barna edző elégedetten értékelt:

Gratulálni minden versenyzőnek. Jó volt látni, hogy mindenki próbálta kihozni magából a maximumot. Ez a legfontosabb...