2024. március 19., József Bánk

Eger ügye

#egerplusz #eger #gátfutás

Dobogós helyezést ért el az Egri Városi Sportiskola gátfutója Pápán, a Magyar Nagydíjon

agriasport.hu 2022.09.08. 09:00

110 méteres gátfutásban végzett az élbolyban Szeles Bálint.

A Magyar Nagydíjsorozatban a Pápai Sportcentrumban rendeztek rangos nemzetközi versenyt. A 110 méteres gátfutásban Szeles Bálint (Egri Városi Sportiskola) 13.98 másodperces idővel ezüstérmet szerzett. Petrovai József edző tanítványa legyőzte a budapesti verseny győztesét, Freddie Crittendent, amivel a kubai Roger Iribarne mögött végzett a második helyen.

A budapesti versenyen 13.87-es idővel a 4. helyen ért célba Szeles. Férfi 100 méteres síkfutásban Brandon Carnes és Kendal Williams holtversenyes budapesti sikere után kettejük párharcából ezúttal Carnes került ki győztesen, aki szédületes, 10.04 másodperces idővel húzta be a királyszámot.

Budapest World Athletics Continental Tour Bronze Verseny, Budapest.