2024. április 26., Ervin

Eger ügye

#egerplusz #eger #sport #egri városi sportiskola #strandröplabda

Bronzérmesek lettek az egri sportiskola strandröplabdási az országos bajnokságon

agriasport.hu 2022.07.13. 14:19

Újabb érmet szerzett a Tari-Vincze duó.

Újabb bajnoki éremmel gazdagították gyűjteményüket Tari Bendegúz és Vincze Tamás, az Egri Városi Sportiskola röplabdásai.

Abádszalókon rendezték meg a Strandröplabda Országos Bajnokságot. Az U18-as korosztályban 12 páros küzdött az érmekért. A Tari-Vincze páros a csoportmérkőzéseken 1 győzelemmel és 1 vereséggel jutott tovább. A nyolcaddöntőben és a negyeddöntőnem jó játékkal 2-0-s sikerekkel harcolták ki a 4 közé jutást. Az elődöntőben 2-0-ra kikaptak a későbbi győztes Borbély-Veress párostól.A bronzmérkőzésen a Polgár-Bandi kettős ellen óriási csatában 2-1-re az egriek nyertek, a döntőszettben 15-13-ra diadalmaskodva.

strandröplabda-eger--
Fotó: agriasport.hu

Vincze Tamás edző elégedetten értékelt:

Bizakodó cél volt az elődöntőbe kerülés, de éremről nem is álmodtam. Komoly teljesítményt nyújtottak a srácok."