Az utcán ütöttek és rugdostak meg egy embert Egerben. Ráadásul a támadók négyen voltak
A sértettnek négyen estek neki, akik ellen az Egri Rendőrkapitányság garázdaság miatt folytat eljárást.
Egy gyöngyöspatai lakos tett bejelentést július 21-én 20 óra után a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletére, miszerint Eger egyik utcájában több személlyel konfliktusba keveredett.
A helyszínre kiérkező járőrök elfogták Cs. Sándor 46 éves, D. Kinga 23 éves mezőkövesdi és Cs. Cintia 21 éves egri lakosokat, valamint egy 21 éves mezőtárkányi nőt, mivel a gyanú szerint - feltehetően korábbi sérelmük miatt - szóváltásba kerültek a sértettel, akit többször megütöttek és megrúgtak.
A négy személy ellen az Egri Rendőrkapitányság garázdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást.
Ne maradjon le a legfrissebb hírekről, kövessen bennünket az EGRI ÜGYEK Google Hírek oldalán!