szén-dioxid
A járvány miatt csökkent ugyan a károsanyag-kibocsátás, de a felmelegedés nem állt meg
A szén-dioxid-kibocsátás mértéke a pandémia miatt szükségessé vált lezárások hatására ideiglenesen több országban is visszaesett, olyannyira, hogy globálisan az év végén kb. 7%-os eséssel számoltak...